Opustil nás Lubo - Infoš

Autor: David Sloboda | 25.10.2007 o 8:42 | Karma článku: 7,93 | Prečítané:  2018x

Neviem prečo je život taký krutý, ale včera som to opäť pocítil. Včera nás opustil jeden skvelý človek, priateľ, Infoš, učiteľ, ... Ľuboš Krutek. Dúfam, že Ti je tam kam si išiel lepšie bez trápenia... Nikdy na Teba nezabudneme!

Lubo ako si ho všetci pamätámeLubo ako si ho všetci pamätáme
Neviem nájsť ani tie správne slová, pretože v hrdle mám hrču, prsty mi akosi tuhnú... No ale predsa chcem napísať ako veľa pre nás Lubo znamenal.

Bol to človek s veľmi dobrým srdcom, ktorý vedel vždy pomôcť a poradiť. Bol to veľmi dobrý spolužiak a priateľ, s ktorým sme prežívali veľa starostí pri učení, skúškach, diplomovej práci a štátniciach. Ale i veľa radostí na študentských párty, Infošáckych ekšn a chatách, dokonca i na svadbe a promóciach. Mnohí ho poznali aj ako učiteľa na Fakulte prírodných vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, kde pôsobil niekoľko rokov ako lektor. Naposledy som s ním hovoril asi pred 3 týždňami a bavili sme sa o životných plánoch, o bývaní, o novom aute, ktoré si chcel zobrať na lízing, o ekšn po odovzdaní rigoróznej práce, ktorú mal dnes odovzdať,... Chcel toho ešte veľa stihnúť... :'-(((

Včera večer ma sms správa od Infošky totálne prekvapila a veľmi zarmútila. No my sme bezmocní voči osudu, smrti, nástrahám a kolobehu života... Preto Lubo Ti chcem odkázať, ak si budeš z Infošského neba čítať tento blog:

"Mali sme Ťa radi, a nikdy na Teba nezabudneme! Budeš nám všetkým Infošom ale i ostatným veľmi chýbať ! Odpočívaj v pokoji..."

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Pozrite si, o koľko môže zdražieť elektrina. V domoch si ľudia priplatia výrazne

Konečnú sumu povie Úrad pre reguláciu sieťových odvetví.

Zväz potvrdil trest od UEFA, proti rozhodnutiu sa odvolá

Futbalisti by mali kvalifikačný zápas proti Walesu odohrať bez divákov.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Za názor v trestaneckej kolónii? Rusi, ktorých spájajú zmarené životy

Kremeľ sa rozhodol krajinu zastrašiť.


Už ste čítali?